Prekių pristatymas

Pristatymo kaina

Elektroninėje parduotuvėje www.kineticsbeauty.lt perkant prekių už 29 Eur. ar daugiau, Lietuvos teritorijoje Jums pristatysime NEMOKAMAI (išskyrus Kuršių Neriją*). 

Perkant prekių už mažiau negu už 29 Eur, prekių pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje yra 3 Eur. kurjeriu (išskyrus Kuršių Neriją*) ir 2.75 Eur paštomatu. Ši suma bus įskaičiuota į bendrą užsakymo sumą, kuri bus matoma išrašytoje sąskaitoje-faktūroje.

Prekių pristatymas šeštadienį papildomai kainuoja 3 €.

* Pristatymas į Kuršių Neriją per kurjerį kainuoja 20,28 €. Pristatymui į Omniva paštomatą Nidoje (Naglių g. 18E) taikomi įprastiniai įkainiai.

Užsakytas prekes internetu galite nemokamai atsiimti Cascada parduotuvėse (būtinas išankstinis apmokėjimas):

Kaune: Raudondvario pl. 162;

  Pramonės pr. 16 (PM „Urmas“ 169 parduotuvė, vakarinė galerija, prie 9 sandėlio);

  Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PC „Akropolis“);

  Islandijos pl. 32 (PLC „Mega“);

Vilniuje: Ukmergės g. 369 (PC „BIG“);

Klaipėdoje: Taikos pr. 139 (PC „Molas“);

Jonavoje: Žeimių g. 1A;

Mažeikiuose: Sedos g. 18 („IKI“);

Tauragėje: Bažnyčių g. 3;

Telšiuose: Respublikos g. 6A.

    • kai prekė bus paruošta atsiėmimui parduotuvėje, gausite pranešimą elektroniniu paštu.

Pristatymo terminas ir laikas

Siuntos klientams yra pristatomos per kurjerių tarnybą darbo dienomis nuo 8 – 17 val. Konkrečios pristatymo valandos nurodyti kurjeriui nėra galimybės. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.

Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra centriniame sandėlyje, ir Jūs atsiskaitote el. bankininkystės įskiepiu, grynais pinigais/kortele pristatymo metu arba išankstiniu pavedimu, tai prekes kurjeriu ar į paštomatą pristatysime per 1–3 darbo dienas*. Pateikus užsakymą iki 14 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną (jeigu prekė yra centriniame sandėlyje). Jei pasirinksite prekių atsiėmimą vienoje iš Cascada parduotuvių, tai pristatymas gali trukti nuo 2-5 darbo dienų.

* Kalėdiniu ir šventiniu laikotarpiu pristatymas 3-5 d.d.

* Klaidingai nurodžius pristatymo vietą ar kontaktinius duomenis, pristatymo terminas gali pailgėti.

Pristatymo sąlygos

Visas prekes pristato kurjerių tarnyba Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu. Prieš pristatant prekes, kurjeris užsakyme nurodytu telefono numeriu atsiųs SMS pranešimą su nurodytu siuntos numeriu ir planuojamu pristatymo laiku. Siuntos pristatomos per DPD kurjerius ir Omniva/DPD paštomatus. Siuntos DPD paštomatuose saugomos 5 dienas*, Omniva – 7 dienas*.

* Kalėdiu ir šventiniu laikotarpiu siuntų saugojimas paštomate gali trumpėti.

SVARBU

    • Jei prekė pristatoma pagal specialų užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai.

    • Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Dėl pristatymo terminų informuojame. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

    • Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.

    • Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.

    • Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

    • Atsiskaitydami grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, turite turėti tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

    • Apmokėti parduotuvėje už internetu užsakytas prekes nėra galimybės.

    • Šaltuoju metų laiku, siuntas iš paštomatų rekomenduojame atsiimti kaip galima greičiau.

      

Prekių pristatymas į užsienį

Siuntas siunčiame į daugelį Europos valstybių. Kaina priklauso nuo prekės svorio ir šalies į kurią yra siunčiama. Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome susisiekti eshop@cascada.lt ir dėl pristatymo sąlygų bei kainos susisieksime su Jumis asmeniškai.

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.