Ascendance. 2023 Rudens kolekcija

ASCENDANCE

Dekadentiško gyvenimo būdo augimas veda mus į visišką malonumą ir ekstravagantišką minčių ramybę. Tai pasakojimas apie asketišką prabangą, laisvalaikį transo būsenoje ir brandos švelnumą aukščiausiame taške. Mėgaukitės akimirka, kol ji nepasibaigė ir tapo nereikšminga. Švelnūs prisilietimai, gilios melodijos ir drąsūs judesiai - visa tai šio rudens tendencija. 

8 SPALVOS ĮKVĖPTOS AISTROS IR GYVENIMO

ATRASKITE NAGŲ LAKĄ     ATRASKITE GELĮ-LAKĄ

SMULKIOS LINIJOS

Formų balansas ir rafinuotos linijos įvaizdyje yra būtent tai, ką šį sezoną siūlo daugelis mados namų, tokių kaip Kurogouchi, Adeam, Emporio Armani, Burberry. Tartano raštas grįžo su trenksmu parodydamas įvairias subtilias išvaizdas, kurias šis aptakus raštas ir buvo sukurtas daryti. Esame patys įkvėpti šios švarios linijos estetikos.

RYŠKI VIZIJA

Šį sezoną mados namai siūlo eksperimentinį ir drąsų požiūrį į stilių, įskaitant įvaizdžius įkvėptus šeštojo dešimtmečio, iki modernaus paprastumo. Žiema neturėtų būti asocijuojama su tamsa ar tradicinėmis spalvų paletėmis. Atkreipiame dėmesį į Dior, Victoria Beckham, Loewe, Givenchy ir daugelį kitų, kurie derindami įvairius raštus, suteikia įspūdingą išvaizdą su linksmais ir energingais posūkiais.

ĮKVĖPIMUI

Šeši madingi įvaizdžiai su Kinetics Tribe. Drąsūs ir abstraktūs dizainai pagal šio sezono madą. 

VISI ĮVAIZDŽIAI

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.