Metaphor. 2023 Žiemos kolekcija

METAPHOR

Atraskite unikalų būdą kaip traktuoti neįprastas futuristines sąvokas. Mąstydami metaforomis, Jūs lengvai visus nežinomus dalykus paversite įprastais. Šios naujos reikšmės Jums nuo šiol primins visus anksčiau patirtus dalykus, artimus Jūsų sielai. Jūs atradote savo kelią į naują gyvenimą, kuriame atsiskleidžia balansas tarp Jūsų žmogiškos prigimties bei „Metaverso“- skaitmeninės visatos, galinčios sujungti tikrus elementus su virtualia realybe. 

8 SPALVOS ĮKVĖPTOS AISTROS IR GYVENIMO

IŠRAIŠKINGI SPALVŲ GRADIENTAI - metaphor kolekcija

IŠRAIŠKINGI SPALVŲ GRADIENTAI

Šį sezoną mados dizaineriai tyrinėja užburiančių išraiškingų gradientų, netradicinių raštų bei inovatyvių audinių sąveiką, kurių dėka sukuriami nuostabūs meno kūriniai. Pasiruoškite tyrinėti vizualiai įtraukiančią erdvę, kupiną žiemos spalvų derinių, apimančių nežinomus „Metaverso“ (skaitmeninės visatos, galinčios sujungti tikrus elementus su virtualia realybe) aspektus.

Semdamiesi įkvėpimo iš tokių mados namų kaip „Burberry“, „Alexander McQueen“, „Gucci“, „Bottega Veneta“, „Julien Macdonald“ ir daugelio kitų, kviečiame Jus tyrinėti neatrastus stilius ant savo nagų. 

ELEGANTIŠKOJI GEOMETRIJA

Geometrija tampa meno forma, meistriškai integruota į drabužius, kad suteiktų rafinuotumo ir pažįstamumo pojūtį. Matome geometrijos grakštumą - žavų elegancijos ir laikui nepavaldžių formų derinį, kuris užima pagrindinę vietą. Didžiulį populiarumą užsitarnavę mados namai, tokie kaip „Pierre Cardin“, „Issey Miyake“, „Julien Macdonald“, „Fendi“, „Chanel“ ir kiti, puoselėja šį stilių ir įkvepia mus sekti jų pavyzdžiu.

8 SPALVOS ĮKVĖPTOS AISTROS IR GYVENIMO

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO - Metaphor Kinetics kolekcija

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO

Šeši madingi nagų dailės dizainai, atlikti naudojant Kinetics „Metaphor“ kolekcijos nagų lakus. 

Drąsaus ir abstraktaus dizaino deriniai, atitinkantys šio sezono tendencijas.

VISI ĮVAIZDŽIAI

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.