Origin. 2024 Pavasario kolekcija

ORIGIN

Savo būties ištakoje aš esu moteris ir kūrėja. Tai neabejotina jėga, kuri formuoja ne tik mano, bet ir tų, kuriuos paliečiu, kelius. Kaip saulė, kuri apšviečia viską, ji liečiasi auksiniu švelnumo ir rūpesčio švytėjimu.

8 SPALVOS ĮKVĖPTOS AISTROS IR GYVENIMO

Kinetics Origin pavasario kolekcija 2024

ŠLOVINTI GAMTĄ

2024 m. pavasario/vasaros mados pristatymuose daugybė mados šou įkvėpimo sėmėsi iš gamtos. Tokie mados namai kaip "Prada", "Givenchy", "Jil Sander", "Bottega Veneta", "Gucci", "Saint Laurent" ir daugelis kitų perteikė jausmą, kad šlovinamas nesenstantis gamtos įkvėptų modelių grožis ir žemiški neutralūs tonai: žemiškos rudos, elegantiškos pilkos, raminančios smėlio ir intriguojančios gaivališkos mėlynos spalvos. Šios kolekcijos sukuria vizualinę simfoniją, kuri rezonuoja su noru gyventi labiau pagrįstą ir tvarų gyvenimo būdą, apimantį gamtos žavesį kiekvienoje detalėje - nuo drabužių iki aksesuarų ir, taip, net nagų.

GYVYBINGAS MINIMALIZMAS

Gyvybingas minimalizmas žymi sugrįžimą prie ryškių, drąsių 2024 m. pavasario/vasaros spalvų paletės. Pozityvūs spalvų atspalviai ir saulėti tonai - geltonos, oranžinės ir raudonos - nušvietė podiumus. Minimalizmas reiškėsi švariomis linijomis ir monochromine apranga, taip pat kruopščiais panašių spalvų deriniais, tačiau žaidžiant tonais. Apgalvotos detalės ir deriniai kūrė santūrią eleganciją su ryškiomis spalvomis - tai matėme tokių mados namų kaip "Fendi", "Dawei", "JW Anderson", "Colin Locascio", "Libertine" ir daugelio kitų drabužių modeliuose.

8 SPALVOS ĮKVĖPTOS AISTROS IR GYVENIMO

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO - Origin Kinetics kolekcija

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO

Šeši madingi nagų dailės dizainai, atlikti naudojant Kinetics „Origin“ kolekcijos nagų lakus. 

Drąsaus ir abstraktaus dizaino deriniai, atitinkantys šio sezono tendencijas.

VISI ĮVAIZDŽIAI

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.