Rejoice. 2024 Vasaros kolekcija

REJOICE

Dabar metas mėgautis visaverčiu gyvenimu! Vasara – tai džiaugsmo, laisvalaikio ir nedvejojant praleistos dienos pažadas. Vasarą visada turime didelių planų, tačiau nepraleiskite progos ir mėgaukitės kiekviena akimirka ir kiekvienu juoku. Didžiausią džiaugsmą teikia maži malonumai, pavyzdžiui, mėgavimasis karštomis vasaros nakties maudynėmis.

8 SPALVOS ĮKVĖPTOS AISTROS IR GYVENIMO

Kinetics Rejoice kolekcija 2024

FLUTTERING CHIC

SS24 mados pristatymuose vyravo „Fluttering Chic“ tendencija, kai drabužiai atgyja su kiekvienu virptelėjimu. „Fluttering Chic“ buvo būdingi dinamiški siluetai, kuriuose vyravo judesys ir sklandumas. Dizaineriai naudojo plazdančius raukinius, plazdančius sluoksnius ir plazdančius audinius, kurdami drabužius, kurie šoko su kiekvienu žingsniu. Ši tendencija puoselėjo laisvės ir prašmatnumo jausmą madoje. Tokie mados vizionieriai kaip „Prada“, „Missoni“, „Elie Saab“, „Marchesa“ ir „Valentino“ buvo „Fluttering Chic“ tendencijos priešakyje.

ŠIUOLAIKINIS RAŠTAS IR MENAS

SS24 m. madų podiumuose itin populiarus tapo nėrimas, sugrąžinantis tradicinius įgūdžius su šiuolaikiniu atspalviu. Jis sužavėjo publiką savo detaliais raštais ir lietimui jautriu patrauklumu - nuo švelnių nėrinių iki drąsių tekstūrų. Laisvas nėrimas suteikė nostalgijos ir tapo spalvinga dizainerių žaidimų aikštele. Tokie mados lyderiai kaip Colin Locascio, Jw Anderson, Mark Fast, Chanel ir Stella McCartney rodė pavyzdį, derindami senosios mokyklos meistriškumą su šviežiu, moderniu pojūčiu. Jų kolekcijos paruošė dirvą mados sezonui, kurio šaknys glūdi meninėse tradicijose.

8 SPALVOS ĮKVĖPTOS AISTROS IR GYVENIMO

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO - Rejoice Kinetics kolekcija

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO

Šeši madingi nagų dailės dizainai, atlikti naudojant Kinetics „Rejoice“ kolekcijos nagų lakus. 

Drąsaus ir abstraktaus dizaino deriniai, atitinkantys šio sezono tendencijas.

VISI ĮVAIZDŽIAI

© Visos teisės saugomos UAB "Krinona" 2024.